הרמות סינוסים

אמרו לכם שאתם צריכים הרמות סינוסים? על טיפול כזה לא מתפשרים על פחות מהמקצוענים.

מה זה הרמות סינוסים?

הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית מקדימה להשתלת שיניים. המפתח להצלחת השתלת שיניים, הוא כמות ואיכות העצם במקום בו יוחדר השתל. הלסת העליונה היא לרוב אחד האזורים הקשים ביותר להשתלות שיניים, בגלל כמות עצם מופחתת באזור הקרוב לסינוס. בנוסף, מטופלים עשויים לאבד עצם כתוצאה ממחלות חניכיים או אובדן שיניים ובמקרים מסוימים, לא תישאר להם מספיק עצם להשתלה הדנטלית. הרמת סינוס נועדה לספק פתרון למצבים אלו.

לחיוך חדש ונוצץ, מלאו את הפרטים הבאים:

איך עובד התהליך של הרמות סינוסים?

זהו ניתוח שבו מגיעים דרך החניכיים אל העצם שנמצאת מעל השיניים העליונות האחוריות, פותחים חלל קטן בעצם ומגיעים לאזור הסינוס. סינוס זהו למעשה חלל, שמאזן את הטמפרטורה החיצונית לטמפרטורה של הגוף. הסינוס מורכב מרירית, שעולה ויורדת בהתאם לנשימות. כאשר נחדיר עצם מתחת לרירית זו, הלסת העליונה מבפנים נהיית עבה יותר- מה שמעלה את אחוזי קליטת העצם ויוצר כמות עצם מספקת להחדרת השתלים הדנטליים. ישנם שלושה מקורות לתופסת העצם, שמשתנות בין מקרה למקרה. ישנה אפשרות לעצם של המטופל עצמו שנלקח מאזור אחר בגופו, עצם מאדם אחר שתרם או עצם מעלי חיים.

איזה סוגים של הרמות סינוסים קיימים?

יש שני סוגי ניתוחים להרמות סינוסים.
הרמת סינוסים פתוחה – במידה וגובה העצם פחות מחמישה מ"מ נבצע הרמת סינוס פתוחה על מנת לקבל גישה רחבה יותר להחדיר עצם לחלל הסינוס.

הרמת סינוסים סגורה – במידה וגובה העצם בין 5-8 מ"מ נבצע הרמת סינוס סגורה בגישה מזערית יותר דרך חלל השתל לפני החדרתו.

ברוב המקרים ניתן להכניס את השתלים באופן מידי, בעת ביצוע הניתוח (בין אם הרמת הסינוס פתוחה או סגורה) אלא אם מעורב מחלות סיסטמיות- (כגון סכרת או אוסטאופורוזיס), או אם יש דלקת.

כמה זמן לוקח הטיפול?

הניתוח עורך בין 30-50 דקות.

מהם הסיכונים בטיפול?
כמו כל פעולה כירורגית, גם להרמות הסינוסים סיכונים מסוימים. מנפיחות מקומית ושטפי דם, עד להתפתחות של סינוסיטיס כרוני ודימומים משמעותיים.
לכן חשוב לבחור מרפאת שיניים בעלת ניסיון רב בניתוחי הרמות סינוסים ואסור להתפשר על פחות מרופא מומחה לפה ולסת.

טיפולי שורש רופא שיניים בני ברק

לחיוך חדש ונוצץ, מלאו את הפרטים הבאים:

יש פרוצדורות אלטרנטיביות להרמות סינוסים?

ישנם שתלים קצרים עד 6 מ"מ שמהווים תחליף להשתלה נוספת של עצם ובכך להמנע מהרמת הסינוס.

תחליף זה אינו מהווה את אותה אריכות הימים של שתלים מעל 10 מ"מ ויחזיקו פחות שנים.
במקרים מסוימים נמליץ על שתלים כאלה.

מה המחיר של הרמת סינוסים?

כמובן שבהתאם לסוג ומורכבות הניתוח, כנראה שאצלנו שתקבלו מחיר הוגן יותר מכל שאר המרפאות בסטנדרט הזה. ואנחנו גאים ביכולת לבצע גם את הפרוצדורות המורכבות ביותר הצורה הטובה ביותר ובמחירים הוגנים.
אחרי שנים רבות של ניסיון ואלפי ניתוחי הרמות סינוס שביצענו, אנחנו כל פעם מחדש מצליחים לייעל את הטיפול בלי להתפשר על המקצועיות, דבר שמתבטא בין היתר במחיר.

למה לעשות הרמות סינוסים דווקא אצל מרפאת שיפר?

אצלנו במרפאה מבצעים הרמת סינוס שני רופאים במקביל ועוד 2 סייעות, מה שמאפשר נגישות, זמינות והרבה ידיים מוכשרות משולבות בתיאום. ד"ר טל אימץ את השיטות המקובלות בבתי החולים למרפאתו הפרטית, כך שהרמות סינוס מתבצעות ביום מסודר של מספר ניתוחים יחדיו, כאשר מגיע מומחה פה ולסת מבית החולים בלינסון ויחד עם ד"ר שיפר, משיגים את התוצאות הטובות ביותר. אפשר להכין את כל החומרים והכלים בהישג יד, לשמור על רמת סטריליזציה גבוהה ולתת את הזמן והיחס האישי לכל מטופל.

לחיוך חדש ונוצץ, מלאו את הפרטים הבאים:

שתלים ושיקום שיניים

ניקוי אבנית והסרת כתמים

ציפויי חרסינה

החלפת מבנים וכתרים מזירקוניה

שלומי ברכה

השתלות שיניים מחוסר עצם

"מאוד חששתי מהטיפול השתלות שיניים שאני הולך לעבור, לאחר שיחה עם ד"ר שיפר הרגשתי ביטחון ושיש מישהו שדואג לי ומסביר לי, היום אחרי שסיימתי אני יכול להגיד שהבחירה שלי הייתה הכי נכונה ואני שמח שאני אחרי"

סימה יחזקאל

“המלצתי לחברים ולבני המשפחה :)”

"מרפאה חמה, אוהבת ומחבקת אין על ד"ר שיפר שתמיד היה שם בשבילי לכל מענה, מומלץ בחום."

ניצה הלפרין

השתלות שיניים ועיצוב החיוך בשתי הלסתות

"כמה יפה זה לראות את הבן והאבא עובדים זה לצד זה בכזאת מומחיות ואכפתיות, אחרי שחוויתי את כל התהליך, אני מודה לכם על היחס האישי, המרפאה הכי טובה שיש!"

גילה כהן

ציפויי חרסינה

"לאחר שקיבלתי הרבה הצעות מחיר לא הגיוניות, הגעתי מתל אביב לבני ברק והכרתי את ד"ר שיפר איש מקצוע בחסד, קיבלתי הצעה הוגנת והסבר מפורט וכמובן בחרתי בהם מכל האפשרויות."

אמרו לכם שאתם צריכים הרמות סינוסים? על ניתוחי פה ולסת מורכבים כאלה לא מתפשרים על פחות מהטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ